Tıkla telefonunu yaz Biz sizi arayalım.
321 77 11
0262
Sepetinizde
ürün yok.
Kategoriler
Resim Gonder Fiyat Teklifi Al
https://www.lorakutu.com/
Bayi Showroom
Malatya - Battalgazi Mağazamız
Malatya / Battalgazi
İzmir - Menemen Mağazamız
İzmir / Menemen
Gaziantep - Sehitkamil Mağazamız
Gaziantep / Sehitkamil
Amasya - Merkez Mağazamız
Amasya / Merkez
Edirne - Merkez Mağazamız
Edirne / Merkez
Karaman - Merkez Mağazamız
Karaman / Merkez
Hatay - Samandagi Mağazamız
Hatay / Samandagi
Muş - Merkez Mağazamız
Muş / Merkez
Diyarbakır - Merkez Mağazamız
Diyarbakır / Merkez
Aydın - Söke Mağazamız
Aydın / Söke
Sivas - Merkez Mağazamız
Sivas / Merkez
İade Prosedürü

İade İşlemleri

İade Prosedürü

Siparişinizdeki ürünleri veya ürünü iade etmek istediğinizde uyulması gerekli ana kural aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 8 iş günü içerisinde Lora nın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade etmenizdir. (Ürünün iade sebebini belirten bir notu faturanın yanına koymanız büyük önem arz etmektedir.)
İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
* Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
* İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da Aras ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

Bu tip ürünlerin  iade işlemleri mümkün olmamaktadır. (Örn:Adınıza basılan Davetiyeler, Adınıza dikilen Kına kıyafetleri, Kiralanma özelliği olan kıyafet ve aksesuarlar)

* Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.


Diğer Ürünlerin iadesinde;

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler dınıza basılan Davetiyeler, Adınıza dikilen Kına kıyafetleri, Kiralanma özelliği olan kıyafet ve aksesuarlar  ( ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünler Örn : kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler, kulak içi veya kulak üstü kulaklık vs. ) , tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir.

İade İşlemleri

Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 7 ile 30 gün arasında değişmektedir. Ürünlerde Müşteri Hizmetleri bölümünün altındaki ? Ürün İade? linkine tıklayarak karşınıza çıkan ekrandaki adımları tamamlayarak gönder butonuna basarak işlemi tamamlayınız. Göndermiş olduğunuz bilgiler Müşteri Hizmetleri bölümü tarafından incelenecek ve konu hakkında size ayrıntılı bilgi verilecektir.
İade işlemi onaylandığında size mail ve Sms ile bilgisi verilecek ve isteğinize bağlı olarak yeni bir sipariş verebilmeniz için hediye çeki yada para iadesi yapılacaktır.

* PTT Kargo ile gönderilen paketler kontrol edilemediği için kabul edilmemektedir. Lütfen ptt kargo ile gönderi yapmayınız.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Kampanyalarımızdan haberdar olmak için, bültenimize abone olun.
refresh Güvenlik kodu
Bültene kayıt olmak için tıklayın.
İnternette Güvenli Alışveriş
Lidere özel alışveriş sitesi Lorakutu’da
Güvenli alışveriş ve güvenli ödemeyle alışveriş keyfinizi doyasıya yaşayın
GeoTrust SSL ile güvenli alışveriş
www.lorakutu.com Bir Lora Group kuruluşudur. Copyright: 2007-2021 Tüm hakları saklıdır